Zápis dětí – 24.dubna 2019 ve 14:00

Zveme vás, kteří se chcete od příštího školního roku k nám přidat, zveme vás, kteří o tom uvažujete a zveme vás, kteří o svobodné škole sníte – jedna z nich se tvoří tady. Čas zápisu se blíží …

Přijímáme od příštího školního roku děti všech věkových kategorií základní školy. Nabízíme prostor svobodné demokratické školy, kde důvěřujeme v cestu a žití každého z nás, kde dodržujeme zákony naší země a domluvená pravidla, kde jsou všechny činnosti rovnocenné (kreslení, spaní, běhání, psaní diktátů…), kde si poskytujeme vzájemně vyžádanou pomoc, kde je účast na všech aktivitách dobrovolná (kromě aktuálně domluvených ranních infokruhů), kde se řídíme demokratickými principy, kde naší hodnotou je sebeřízení v prostoru učícího se společenství a kde se ve vzájemných vztazích stáváme sami sebou.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek